Fundacja Gospodarcza
Aktualności
Gry “Szyfranci” oraz “Formuła” 22.03.2017
16.03.2017
Zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch inspirujących grach “Szyfranci” oraz “Formuła”. Dowiecie się Państwo m.in. jak organizować pracę zespołu, co jest ważne przy delegowaniu zadań i jak motywować ludzi do efektywnego działania.

“Szyfranci” zarys scenariusza:

Uczestnicy rozgrywki wcielą się w role liderów i szyfrantów przygotowujących tablice numeryczne na potrzeby rządu. Oczekiwania pracowników, możliwość zmiany lidera, to tylko wybrane wyzwania, jakie czekają na szefów. Jakie działania zarządcze zapewnią najlepszy wynik i przyciągną do zespołu inne osoby? - Tego dowiesz się już z udziału w rozgrywce!

 

“Formuła”zarys scenariusza:

Los tysięcy, może nawet milionów ludzi spoczywa w rękach zespołu laborantów.
U wybrzeży Ameryki wykryto nieznaną, toksyczną substancję. Jej właściwości i skład są wyjątkowo trudne do ustalenia, co utrudnia podjęcie operacji ratunkowej. Indywidualne podejście do pracowników, czy skuteczne delegowanie - to kluczowe, choć nie jedyne czynniki mogące zapewnić sukces misji.

 

Zapraszamy: przedsiębiorców, liderów zespołów, trenerów biznesu i wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji menedżerskich.

 

Termin: 22.03.2017, godz.: 10.00 - 15.00, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, sala A.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel 58 666 61 61 bądź przesłanie swojego nazwiska oraz telefonu kontaktowego na adres: recepcja@fungo.com.pl

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013