Fundacja Gospodarcza
Firmy w GIP

O miejsce w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości mogą ubiegać się firmy działające nie dłużej niż dwa lata oraz osoby, które chcą założyć własną działalność. W Inkubatorze firmy mogą rozwijać się maksymalnie przez trzy lata. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronie http://www.inkubator-gdynia.pl/oferta-GIP.html

 

Młodzi stażem przedsiębiorcy mają do wyboru nowoczesne biura o powierzchni od 14,65 do 30,02 m kw. lub biurowe powierzchnie otwarte tzw. open space. Jest też możliwość skorzystania z wirtualnego biura. Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości to nie tylko atrakcyjne biura wynajmowane na preferencyjnych warunkach. Najemcy GIP korzystają też z pomocy doświadczonych doradców i trenerów z różnych dziedzin, wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz rozwój osobisty właścicieli i pracowników firm. Realizacja tych usług odbywa się w ramach Multimedialnego Centrum Rozwoju. Dysponujemy również biblioteczką dla przedsiębiorców, zawierającą podręczniki z dziedziny przedsiębiorczości,  innowacyjności firm i zarządzania, czasopisma branżowe oraz specjalistyczne programy komputerowe. Multimedialne Centrum Rozwoju jest także miejscem spotkań dla najemców GIP.

 

Rekrutacja firm innowacyjnych, ubiegających się o przyjęcie do Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, rozpoczęła się w grudniu 2014 r. W 2015 r. do Fundacji Gospodarczej wpłynęło 67 wniosków. W spotkaniach w ramach drugiego etapu rekrutacji udział wzięło 59 firm lub osób zainteresowanych korzystaniem z usług GIP. W okresie tym Rada Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości zapoznała się z 53 wnioskami i wydała opinie w zakresie innowacyjności przedsięwzięć. 45 wniosków zostało zaopiniowanych pozytywnie i 8 negatywnie. W 2015 r. zawarto 31 umów w zakresie wynajmu powierzchni, 2 umowy wynajmu biurka w strefie open space oraz 5 umów w zakresie wirtualnego biura.

 

W I połowie 2016 r. do Fundacji Gospodarczej wpłynęło 15 wniosków o przyjęcie do Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Rada GIP wydała 12 opinii dotyczących innowacyjności firm. 8 firm otrzymało opinię pozytywną, a 4 przedsiębiorstwa ocenę negatywną. Zawarto 7 umów w zakresie wynajmu powierzchni w GIP, 1 umowę wynajmu biurka w strefie open space (kontynuacja współpracy z 2015 r.) oraz 2 umowy w zakresie wirtualnego biura.

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych współpracą przedsiębiorców, spełniających kryteria rekrutacji. Przypominamy, że liczba miejsc w inkubatorze jest ograniczona.

 


Legal Geek sp. z o.o. to nowoczesna firma prawnicza świadcząca usługi doradcze dla przedsiębiorców, zwłaszcza dla sektora IT, e-commerce i branży kreatywnej. Zapewniamy wyspecjalizowaną obsługę prawną, polegającą m.in. na rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorców, przygotowywaniu umowy czy opracowywaniu regulaminów dla sklepów i serwisów internetowych. Celem Legal Geeka jest przedstawianie prawa w przejrzysty i zrozumiały sposób czego wyraz dajemy na naszym firmowym blogu. Współpracując z Klientami unikamy sztucznego dystansu. Jesteśmy zdania, że prawnik jest partnerem biznesu, a właściwie stosowane prawo - narzędziem jego rozwoju.

 

LegalGeek.pl

 

tel. + 48 503 811 924


Gonito to firma oferująca kompleksową obsługę procesu sprzedaży na największej europejskiej platformie handlowej. Naszym klientom zapewniamy wsparcie we wszystkich obszarach związanych z prowadzeniem sprzedaży za pośrednictwem platformy Amazon.
 
Oferta Gonito skierowana jest do sklepów internetowych, dystrybutorów oraz importerów ze wszystkich branż.
 
 
 
 
 
Oferta Gonito:
 
1) proces weryfikacji i rejestracji klienta na platformie
2) doradztwo w zakresie zamieszczenia oferty
3) wielojęzykowa obsługa kupujących w języku angielskim niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim,
4) administracja konta (obsługa płatności, wymian, reklamacji, rozwiązywanie sporów konsumenckich)
5) badanie satysfakcji kupujących i dbałość o właściwe statystyki konta
 

Proponujemy rozliczenie w systemie prowizyjnym oparte wyłącznie na zrealizowanej sprzedaży. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, zaś cena proponowanych przez nas usług jest zawarta w stałej prowizji od przychodu ze sprzedaży na platformie Amazon.


Gonito rozwija również szereg aplikacji wspierających proces sprzedaży Partnerów.
 
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy.
 
 

Dane Kontaktowe:

 
Gonito Sp. z o.o.
Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia
tel. 600 709 203
 

Fabryka Przestrzeni s.c. – pracownia planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


IQ Energetyka to firma, która powstała, aby wprowadzić nowe, inteligentne podejście do rynku usług energetycznych, polegające na szeroko rozumianym doradztwie. Podstawą naszego działania jest najwyższa jakość wykonywanej pracy – od początku do samego końca.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, uczestniczyliśmy w przełamywaniu monopolu na rynku energetycznym, wiemy jak poruszać się w gąszczu przepisów prawa, cenników, taryf i strukturze kosztów.

 

Wiemy, że przedsiębiorcy nie mają czasu na analizowanie poszczególnych ofert i negocjacje z wieloma dostawcami – od tego mają nas. Klienci nie znają wszystkich możliwości, jakie daje rynek – my wiemy. Klient oczekuje kompleksowej opieki i fachowego doradztwa – my to zapewniamy.

Nasza oferta obejmuje optymalizację kosztów zakupu i dystrybucji energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, modernizację trafostacji i układów pomiarowych, kompensację mocy biernej.

 

Stawiamy również na odnawialne źródła energii, zapewniając naszym klientom kompleksowy montaż paneli fotowoltaicznych, które zamieniają energie słoneczną w prąd. Uzyskaną energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo sprzedawać.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Adres: 

IQ Energetyka

ul. Olimpijska 2/135

81-538 Gdynia

E-mail: biuro@iq-energetyka.pl

Tel: (+48) 573 057 723, 797 157 723

www.iq-energetyka.pl

 


GET IT DAN to spółka doradcza oferująca kompleksowe wsparcie klientów w ramach:

  • transformacji biznesu w oparciu o nowe technologie,
  • doradztwa w zakresie procesów biznesowych oraz szeroko rozumianego IT,
  • outsourcingu zarządzania projektami informatycznymi (PM&PMO),
  • ekspertyz dziedzinowych, analiz biznesowych oraz systemowych,
  • nadzoru nad wdrożeniami systemów informatycznych (tzw. inwestor zastępczy).

Specjalizujemy się w systemach dziedzinowych klasy: GIS, EAM, WFM, SCADA, ADMS, Billing, CRM, E-commerce, DMS, ECM oraz systemach wsparcia wdrożenia (zarządzanie programami/projektami, cyklem wytwórczym IT, testami, e-learning)

 

 

Kontakt:

Get IT Dan sp. z o.o.
ul. Olimpijska 2, 81-538 Gdynia
                      
T: + 48 58 727-92-22, F: + 48 58 727-90-85

 


Rafał Reszke FINANSE DLA SPORTU
ul. Olimpijska 2 lok. 127
81-538 Gdynia
 

TOLG Sławomir Czuba
ul. Olimpijska 2 lok. 107
81-538 Gdynia
 

Ksawery Sowiński
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Mindapple to studio kreatywne. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie identyfikacji wizualnej, tj. graphic design, fotografii, filmów reklamowych oraz prowadzenia kanałów social media. Korzystając z nowoczesnych narzędzi i innowacyjnych rozwiązań tworzymy i rozwijamy tożsamość małych i dużych przedsiębiorstw.

 

 

 

 

 

Mindapple

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

www.mindapple.co

 


Independent Logistics Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Vantage Polska Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Akademia Transportowa Sp. z o.o. Doradztwo i Szkolenia Transportowe.

Specjalizujemy się głównie w transporcie morskim i lądowym towarów niebezpiecznych wspierając przedsiębiorstwa w  realizacji skomplikowanych wymagań prawnych.

Oferujemy doradztwo oraz szkolenia ogólne, stanowiskowe i bezpieczeństwa dla pracowników związanych z logistyką towarów niebezpiecznych.  Jako jedyni w naszym regionie organizujemy obowiązkowe szkolenia stanowiskowe dla pracowników lądowych zgodnie z przepisami IMDG-Code.  Szkolimy również kierowców ADR, kandydatów na doradców DGSA oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką towarów niebezpiecznych.

 

 

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę firm transportowych z zakresu analizy pracy kierowców oraz planowania przewozów. Przygotowujemy również przedsiębiorstwa do kontroli Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy oraz wprowadzamy systemy unikania pozwów pracowniczych przed Sądami Pracy.  

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:
akademia-transportowa.pl

Akademia Transportowa sp. z o.o.
ul. Olimpijska 2 pok 232
81-538 Gdynia
biuro@akademia-transportowa.pl
tel: 604 511 661 - Sylwia Zielińska - doradztwo i szkolenia ADR/ RID/ IMDG
tel: 511 778 107 - Sławomir Zelent - obsługa firm transportowych i szkolenia transportowe


Lime Brains Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 GdyniaErogatio Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Fundacja Good Time

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Kancelaria Adwokacka Jacek Markowski

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


IGI Home Maciej Krufczyk

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Klaudia Konarska Coach

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


NATURALNIE – centrum wsparcia rodzica w bliskości – Emilia Łowkiel

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Sales Marketing System Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


SUNDATA Artur Siwik

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


LK SOFTWARE Paweł Szura
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Taraq Cosmetics Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Biuro Rachunkowe PIK Katarzyna Żórawska

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013